Aileen Palm Cove Ja
Aileen Palm Cove Ja Ocho Rios tilbyder indkvartering 3 km fra Dunn's River Falls and Park med WiFi på alle værelser.
Dette komfortable sted ligger inden for en 10 minutters gåtur fra centrum af Ocho Rios. En kort spadseretur på 15 minutter vil tage dig til Turtle River Park.
Værelserne er udstyret med udsigt over havet.
Serverer af et udvalg af mad Captain's Bakery og Evita's Italian Restaurant er en 14-minutters gang væk.
- Lokale seværdigheder
- Fern Gully2,2 km
- Harmony Hall1,1 km
- Bamboo Beach Club500 m
- Irie River800 m
- Bethel Tabernacle United Pentecostal Church1,1 km
- Taj Mahal Shopping Center750 m
- Shaw Park Gardens & Waterfalls1,2 km
- Brimmer Hall Estate800 m
- Lufthavne
- Ocho Rios lufthavn17 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
- Privat ind-/ udtjekning
- Vagtservice
- Valutaveksling
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
Services
- Husholdning
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Lydisolerede vinduer
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Aileen Palm Cove Ja hotel?
Det vil tage dig en 10 minutters gang at komme til byens centrum fra Aileen Palm Cove Ja hotel. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et Aileen Palm Cove Ja hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Aileen Palm Cove Ja hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Aileen Palm Cove Ja hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Aileen Palm Cove Ja hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Aileen Palm Cove Ja hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Aileen Palm Cove Ja hotel er 109$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Ocho Rios hotellet?
På Ocho Rios hotellet kan gæster vælge mellem Værelse Deluxe med en kingsize-seng, Lille dobbeltværelse og Værelse Deluxe med en queensize-seng.